sobota 21. listopadu 2015

SLAVÍME NAROZENINY

Krásný den!
Jak už jste se mohli z názvu dozvědět - slavíme 1. narozeniny! JUPÍÍÍ...
V tomto článku bychom se s vámi chtěly podělit o naše zážitky, dojmy, úspěchy a strasti, které jsme za ten jeden rok zažily, takže se pěkně usaďte a hezké počtení!

happy birthday image
Jako první, co jsme důležitého řešily byl dess, který je na blogu bohužel už rok, protože někdo (Ami!) je strašně líný udělat nový. Takže k narozeninám si dopřejeme nový kabátek, možná Vánoční a potom nějaký univerzální (pokud se na to zase nevyprdneme, protože tento dess měl být původně jen vánoční :D).

A co se za ten rok uskutečnilo?
Získaly jsme hned několik nových spoluprací, které ani nejsou všechny zapsané v menu, za které jsme strašně rády. Takže moc děkujeme paní z Fragmentu, která je vždy vstřícná a milá, paní z Metafory a Martinusu nebo moc příjemným a sympatickým holkám z Mega Knih. Dále pánu z Omegy nebo milým a ochotným pánům z Paseky a Slovartu. Skvělá je i spolupráce s paní z Knihcentra a týmem nakladatelství Galatea.
Není moc pravděpodobné, že by si tento článek, přečetli, ale kdyby ano, chtěly bychom, aby věděli, co pro nás znamenají. (Daleko víc, ale pro nás znamenáte vy, naši čtenáři, kvůli kterým píšeme články s ještě větší radostí :) Jste skvělí!)

always, book, and harry potter imageTím pádem jsou na blogu samé recenze, které se budeme snažit omezit, protože Ami si vždycky vezme několik recenzáků ve stejnou dobu a potom nestíhá! Budete muset ale ještě tak tři týdni přežít s recenzemi. Můžete se těšit na komiksový bestseller Úsměv, romantickou knihu Hledám přítelkyni pro konec světa a nebo na jednu z aktuálních hitovek - Krycí jméno Verity!

Také bychom chtěli udělat nějaké články My a Vánoce, či-li články o Vánocích, možná se dočkáte nějakých těch fotek (když někdo nebude líný si už tak...no, hodně dlouhou dobu pořídit baterky do foťáku). Vlastně Ell plánuje vánoční projekt o fotkách, pracovní název zatím zní Vánoční fotoalbum - určitě nám napište, jestli se na projekt těšíte! A když Ami zprovozní foťák, bude i něco speciálního (Třeba, že jí Ell dovolí se taky přidat :))! A to nejdůležitější: Více článků o nás a o našem životě. Jak už možná víte z článku, který psala Ell, tak už se nám počítají známky na přijímačky, takže se i tímto chceme omluvit za neaktivitu a chápeme, že to někteří máte stejně a proto nás každý komentář potěší!

Dáreček na konec!
books image
 
Původně jsme chtěli udělat speciální Narozeninovou soutěž, ale vzhledem k tomu, že příští měsíc jsou Vánoce, tak jsme se rozhodli spojit obě akce dohromady a vy se můžete těšit na vážně velkou Vánočně-narozeninovou soutěž :)
Abychom si ten náš narozeninový den udělali taky trošku speciální, tak jsme si koupily lístky do kina. Všichni asi už ví - Hunger Games: Síla vzdoru 2. část! Díky tomu se můžete těšit i na celkové shrnutí HG knížek vs. filmů.
 
Tímto článkem bychom chtěly poděkovat všem našim čtenářům a čtenářkám za milé komentáře u nekonečných recenzí, které vždycky potěší. Děkujeme všem, kdo nám pomáhali a podporovali nás. Hlavně našim rodinám, které tolerovali neustálé čtení nebo čučení do počítače :)
Všem moc děkujeme a doufáme, že tu nadále zůstanete s námi!
Ami a Ell :3

1 komentář:

  1. Všechno nejlepší k blogovým narozeninám :) Ať se vám daří i nadále a hlavně, ať vás čtení a blogování nepřestane bavit :)

    OdpovědětVymazat