pátek 18. září 2015

Za chvíli středoškoláci?

Ahoj! Pseudovýkecník píšu v tomhle š. roce poprvé. Nejdříve vám vysvětlím, kam se v záplavě recenzí ztratily knihomolky. A taky proč, je naše aktivita teď téměř nulová. Navíc vám odkryju co já, jakožto Ell, plánuju na podzim. Jdeme na to?

Konec školního roku jsem vám vysvětlila už dříve, ale proč i o prázdinách jsme vás zásobovali jen recenzemi? O prázdinách bylo těžké dokopat se k článku nebo komentáři. Thle léto bylo navíc vážně hodně teplé, takže rybník byl lákavější než stůl s počítačem.
Ale nebojte se! Na podzim chystám různé články, například tématický projekt, pár článků s jedním ztřeštěným nápadem bloggerek, samozřejmě recenze a články k Jídlo a knihy. Určitě se chci věnovat i třeba hudbě nebo okrajově kosmetice.
Nevím, co chystá Ami, ale určitě to bude taky bomba :) Plánujeme i nějakou narozeninovou soutěž, ale o tom více až v listopadu.

Love HipsterVětšina z vás je už na střední, vysoký nebo i v práci. Já a Ami jsme pořád na ZŠ, ačkoli už se nám to taky krátí. A jelikož obě dost vážně přemýšlíme gymnáziu, tak si nesmíme dovolit špatné známky. Abych to shrnula, budeme makat na 110 %. Takže nevím jak to bude s aktivitou :/

Mám vás hrozně ráda, doufám, že nás neopustíte :)
Vaše Ell 
(P.S.: V dalším výkecníku vám ukážeme naše nádherně obalené sešity, prozradíme, jak je to se školou a dalších pár kravinek  našem životě)

4 komentáře:

 1. Pěkný obrázek! Podobně veliké dýně máme na zahrádce :) Na nové články jsem zvědavá, ještě sem mrknu.

  OdpovědětVymazat
 2. Těším se na nové články:) ♥
  Držím palce se známkami, at se dpstanete na gympl:)

  OdpovědětVymazat
 3. Na nové články se těším a určitě vás neopustím, když jich bude méně :) Hlavně si krásně užijte poslední rok na ZŠ a držím palce, ať se zadaří a dostanete se na gympl :) Nebo kamkoliv jinam, kam budete chtít :)

  OdpovědětVymazat
 4. Přesně tak a těším se na nové články ...

  OdpovědětVymazat